הצעת נישואין מקורית

הצעת נישואין מקורית

הדרך להצעת הנישואין שלכם מתחילה כאן
יש לכם רעיון אבל איך מבצעים?

אם אתם נמנים עם אלו המאמינים שמגיע להם הטוב ביותר ויודעים להשיג את מבוקשכם בדרך הטובה ביותר, בלי פשרות ובנוסף יכולים להרשות זאת לעצמם אז אתם במקום הנכון…

הצעת נישואין הוא רגע מכונן אצל כל זוג. רגע השיא, רגע כזה שלא תשכחו לעולם, לא משנה כמה זמן עבר הצעת הנישואין המקורית שלכם תחקק בזכרונכם לעד . אתם ורק אתם יודעים איך נראה החלום שלכם איך תראה הצעת הנישואין שלכם יש רק בעיה אחת
אתם ממש, אבל ממש לא יודעים איך להוציא את הרעיון המקורי שלכם לפועל. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן מחלקת הצעות הנישואין היוקרתיות של YES I DO תעמיד לרשותכם את צוות הפקת הצעות הנישואין הטוב ביותר עם שירות ברמה שעוד להיכרתם. האירוע יתוכנן ויבוצע בקפידה תוך טשטוש הגבולות בין המציאות לחלום, ושמירה על פרטיות מוחלטת מהשלבים הראשוניים הכוללים, תחקיר ותכנון עד להפקת האירוע ועריכת החומר המצולם.
מחלקת הפקות היוקרה של YES I DOיתכננו עבורך הצעת נישואין בלתי נשכחת שתשקף את האופי המיוחד שלכם כזוג ותעצים את חווית ההצעה כזיכרון של פעם בחיים. מאחורינו כבר מאות הצעות נישואין מוצלחות בכל חלקי הארץ מהצעת נישואין בחרמון המושלג ועד אילת בסוויטות פאר והכל בהתאמה אישית לכל לקוח הן מבחינת מיקום והן מבחינת תקציב.
יש לכם חלום, ואתם חושבים שהוא לא אפשרי אנו נהפוך אותו לאפשרי. כל מה שנדרש בשביל הצעת נישואין מושלמת הוא מיומנות ניסיון וידע אותו אנו ב YES I DO צברנו עם השנים.

יש רצון אבל אין רעיון להצעת נישואין ?

ראיתם כבר הכל עברתם אתר ועוד אתר ועוד אחד אבל כלום לא מצא חן בעינכם, אתם מחפשים משהו יחודי משהו שהוא רק שלכם הצעת נישואין חד פעמית כזאת ששניכם לא תשכחו אף פעם אבל שום רעיון לא נראה לכם? אתם רוצים הצעת נישואין בילתי נשכחת גדולה מהחיים מרגשת וגם רומנטית, מפתיעה כזאת שקשה אפילו לדמיין מה עושים????
בדיוק בנקודה הזאת אנחנו נכנסים לתמונה תוך תחקור קצר שתעברו על ידינו אנו ננסה להתמקד איתכם בכיוון שהכי מדבר אליכם כך שלמעשה ניצור ביחד איתכם מבנה להצעת הנישואין שלכם לאחר שלב זה נעבור לשלב הביצוע בוא יוסבר לכם איך מתבצעת למעשה ההצעה תוך שאנחנו יורדים לפרטים הכי קטנים בה.מרגע שסימנו את תהליך הבניה המשותף של ההצעה אתם פשוט יכולים להיות שקטים ובלי דאגות כל שנותר לכם הוא להגיע עם טבעת זה הכל . כמו כן ניתן אף להעזר בנו בנושא טבעות במידה ועדיין לא רכשתם.
ברשותנו הידע והכח להתאים לכל אחד הצעת הנישואין גדולה מהחיים , עם רעיונות מקוריים שעוד לא נראו קחו את החלום שלכם צעד אחד קדימה והפיקו את הצעת הנישואין המושלמת .
הצעת נישואין זהו לא עסק לחובבנים אף אחד לא היה רוצה שהצעת הנישואין שלו תהרס מטעמי חסכון תכנון לקויי חובבני או רשלני לכן תן למקצוענים להפיק עבורך את ההצעה ותהיה בטוח שאת הערב הזה אתם לא תשכחו לעולם!!!

מיועד לקהל לקוחותינו המעוניינים להפיק אירוע בלתי נשכח שיישאר כחוויה לכל החיים !!!

* ניתן להפיק אירוע בכל חלקיי הארץ

הצעת נישואין באתר עתיק

אם גם אתם רוצים שנפיק עבורכם ערב חלומי ובלתי נשכח שרק מעטים זכו לחוות, זה המקום!!
הצעת נישואין בארוחת ערב רומנטית לאור 1000 נרות במבנה עתיק במרכז הארץ. כבר בכניסה למבנה תוכלו להתרשם משדרת הלפידים והשביל הלבן, כברקע תתנגן מוסיקה נעימה. המבנה כולו יואר באור הנרות, כמו כן יהיה מקושט בבלונים ורדים ובדים לבנים, ואתם תתישבו לארוחה בתפריט שבחרתם. הארוחה תכלול מנות ראשונות, עיקריות, וקינוחים שהוכנו במיוחד עבורכם.
לאחר המנה העיקרית ובסימן שיתואם מראש תתבקשו להגיע אל מיחוץ למבנה. לאחר הליכה קצרה על שדרת הלפידים לא תבחינו בדבר כשלפתע ובלי התראה מוקדמת ידלקו הזיקוקים שלפנכם ויופיע למולכם שלט הנישא על ידי בלוני הליום עם הכיתוב "התינשאי לי ?".
כל שנותר לכם הוא לכרוע ברך ולשלוף את הטבעת.

הצעת נישואין בחרמון

הצעת נישואין בחרמון מהסרטים על פסגת החרמון הצעת נישואין שעוד לא ראיתם .
החורף הגיע והחלטתם שזהו זה הזמן לעשות את הצעד ולהציע לה נישואין. בדרך לצימר ששכרתם בצפון אתם מחליטים שזה הזמן לביקור באתר החרמון . הנוף בדרך פשוט עוצר נשימה כאשר ככל שאתם מתקרבים כך הכל סביבכם נצבע לבן לרגע שכחתם שאתם בארץ בכלל. הגעת לאתר ולאחר סיור קצר אתה אומר לה שאף פעם לא עלית ברכבל וזאת הזדמנות מצויין לעשות זאת ביחד כאן הצוות שלנו נכנס לפעולה אנו נדאג לעלות במושב אחד לפניכם כדי לצלם את הרגע שעומד להתרחש היא לא חושדת בכלום והרכבל מתחיל לנוע לפתע ובלי שום הקדמות כאשר הגעתם בערך למחצית הדרך לפסגה היא תבחין בשלט ענקי באורך של כ- 50 מטר "התנשאי לי" שיופיע על צלע ההר המושלג אין רגע רומנטי מזה "לשלוף" את הטבעת ולהצעי לה נישואין כאשר אנחנו נדאג לתעד את כל הרגע ונערוך לכם קליף מרשים שישאר למזכרת לכל החיים.

התקשרו עכשיו : 054-9176999